Karaiby

Wulkaniczna wyspa Aruba zamyka od wschodu morze Karaibskie. Mała wyspa, która zachwyciła nas pięknymi, białymi, szerokimi plażami. Niesamowite wrażenie robi zabudowa na wyspie, która przypomina europę w każdym calu, a to ze względu na to, że Aruba była kiedyś holenderską kolonią! W niedużej grupie odpoczęliśmy na tej wyspie w stu procentach!

Barbados leży na małych Antylach. Wyspa otoczona jest ze wszystkich stron wodami oceanu atlantyckiego, a towarzyszył nam tam tropikalny klimat. Zobaczyliśmy o wiele lepsze rafy koralowe niż gdziekolwiek indziej! Pomimo, że jest to mocno rozwijający się turystycznie kraj to udało nam się zobaczyć wiele cichych i spokojnych miejsc jak i udać się na zawody windsurfingu, które wyglądały naprawdę niesamowicie!

Dominikana.. Co tu dużo mówić.. Nic tylko wieczorami leżeć i patrzeć na zachodzące słońce, a w ciągu dnia przechadzać się po wyspie zwiedzając.. Byliśmy tam dosłownie w kilka osób, ale bawiliśmy się świetnie przy rytmach latynoskiej muzyki z tubylcami! Dodatkowo udało nam się znaleźć legendarną palmę „wiszącą” nad plażą!